Pellini Caffé

Již od počátku je cílem společnosti Pellini poskytovat perfektní chuť kávy v kombinaci s její prvotřídní kvalitou.

S cílem zachovat co nejvyšší kvalitu výrobků vyhledávají týmy kávových specialistů společnosti Pellini Caffé S.p.A. ta nejlepší kávová zrna v nejkvalitnějších lokalitách pěstování kávy.

Chuť a vůně nejvybranějších zelených káv, které jsou míchány podle starobylých tradičních receptur předávaných z generace na generaci, se během pražení ještě umocňuje.

Díky pomalému pražení, které je nejcitlivější částí celého procesu a během kterého zelené zrno získá tu správnou sametově hnědou barvu, dostává káva jedinečnou a harmonickou chuť a vyvážené aroma.

I přes to, že je společnost Pellini Caffé S.p.A. postavena na tradičních hodnotách a postupech, podařilo se jí maximálně automatizovat a zefektivnit výrobu s cílem minimalizovat jakoukoliv chybu způsobenou lidským faktorem. Díky zavedení norem UNI EN ISO 9001 je od roku 2008 garantovaný podrobný a pečlivý výběr kávových zrn, bezchybný proces pražení, perfektní namletí s elektronickou kontrolou a permanentní kontrola kvality výsledných produktů kávovými experty.

To vše dělá z kávy Pellini jednu z největších pražíren kávy v Itálii s roční produkcí kávy přes 12 000 tun.

Home | Pellini Caffé | Produkty | Kávovary Sanremo | Kontakt